MEIST

Ettevõte Nobenaps OÜ tegeleb alkoholi hulgimüügiga restoranidele, baaridele ja kauplustele. Nobenapsu idee sai alguse inimeste teadlikuse kasvust mahetoodete vastu, mahe- ja öko toodete suurenevast tarbimisharjumusest ja loomulikult maheda kange napsu puudumisest. Tegemist on mahemärgiga tunnustatud maitseviinaga, mis pakub tarbijale meeldejäävat maitseelamust.

Nobenaps erineb enamikest maitsestatud viina ja likööride tootjatest oma toodetes 100% kasutatava maheda eestimaise tooraine ja naturaalse ning oma eheda maitse poolest.

“Nobenaps” on maitseviinade sari mille esimene üllataja on mustasõstra-piparmündi maitseviin, mis on valmistatud kodumaisest mahepiiritusest ja Eestimaal kasvatatud mahe toorainest. Nobenapsule ei ole lisatud stabilisaatoreid, säilitus-, maitse-, lõhna- ega värvaineid. Puhtus ja tasakaalukus maitsetes ning kauakestev järelmaik on saavutatud vaid toorainetele omaste maitse- ja lõhnaomadustega. Magustamiseks kasutame mahedat eestimaist mett.

Nobenaps OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

KODA_CVI.indd

TOOTED

Mustasõstra maitseviin

Mahemärgiga tunnustatud maitseviin on valmistatud kodumaisest mahepiiritusest ja Eestimaal kasvatatud mahe toorainest. Napsule ei lisata stabilisaatoreid, säilitus-, maitse-, lõhna- ega värvaineid. Puhtus ja tasakaalukus maitsetes ning kauakestev järelmaik on saavutatud vaid toorainetele omaste maitse- ja lõhnaomadustega.

Tunnustatud viina magustamiseks on kasutatud mahedat eestimaist mett. Mustsõstra napsule lisandub 2016. aastal kaks maitsvat toodet ja saab lõplikult valmis esimene täiuslik maitsetesari “Mesi ja Mari”

*Serveerida jahedalt. 

Kangus: 38%
Maht: 0,5l

KOKTEILID

Kokteiliretsepid on koostanud Meriene Linnasmägi

MIDAGI HEAD

4cl nobenaps
8cl rabarberilimonaad
mündioks
mullivesi

ehita jääga täidetud klaasi, pikenda mulliveega ja lisa mündioks

DANCEMACHINE

4cl nobenaps
greibimahl
1⁄4 laimi sektoritena
mullivesi

ehita jääga täidetud klaasi, pigista sisse 2 laimisektorit.
Soovi korral värviks tilk Creme de cassis’t

INTSIKURMU

4cl nobenaps
2cl creme de cassis
6cl viinamarjamahl
4cl ginger ale
6cl mullivesi
1⁄4 laimi sektoritena

Ehita jääga täidetud klaasi, pigista sisse laimisektorid, soovi korral lisa mündioks

NOBE COLLINS

4cl nobenaps
3cl sidrunimahl
1,5cl suhkrusiirup
mullivesi

Šeigi koostisosad korralikult koos rohke jääga; vala (läbi topeltsõela) jääga täidetud klaasi ja pikenda mulliveega.

MOONCAKE MOJITO

4cl nobenaps
1⁄2 laimi
suhkrsiirup
värske münt
mullivesi

Just make a mojito

MIXED EMOTIONS

4cl nobenaps
2cl rabarberiliköör
6cl greibimahl
1⁄2 laimi mahl

Šeigi koostisosad korralikult, vala (läbi topeltsõela) jääga täidetud klaasi, lisa garniiriks laimirõngas ning soovi korral mündioks.

POP-UP BAAR

Nobenaps pakub võimalust kujundada endale meelepärane baar ükskõik millisele Teie poolt korraldatud sündmusele. Olgu tegemist sünnipäevapidustuste või pulmadega, firma jõulupeo või suvepäevadega, mistahes muu suurema või väiksema sise- või väliüritusega – Nobenapsu baaritiim on valmis erinevateks väljakutseteks!

Kohandame baari vastavalt Teie soovidele ja vajadustele, lähenedes igale sündmusele individuaalselt. Nobenapsu kokteilimeister koostab vastavalt Teie eelistustele igaks ürituseks joogimenüü ning soovi korral lisab sinna ka õhtu “signatuurkokteili”. Lisaks on võimalik Teile ja Teie külalistele korraldada kokteilikoolitus, et külalised ka hiljem kodustes tingimustes mõnusaid kokteile valmistada saaksid.

Loomulikult toome endaga kaasa lisaks Eesti esimesele mustasõstra-piparmündi maheviinale “Nobenaps” ka teised meie lemmikud Eestimaised kange alkoholi väiketootjad nagu näiteks Astelpajunaps Põhjaka mõisalt ja Pipraviin Tiina Tauraitelt.

Baari tellimise ja lisaküsimuste korral palun kirjutada meriene@nobenaps.ee

MÜÜGIKOHAD

kelm-01-2
Kolmsibulat-05-05
NO99-03-03
nop-02-3
Romaan-06-06
HÄÄ-17
kuldmokk-08
pööning-09
krempel-09
kohalik-10
keller-11
hell-12
naiiv-15
ott ja matilda-14
wiegand-13
barlova-16
Kaubamaja-07-07
Aparaat-18
Roosa-19
Korsten_1-20
Haapsalu_KS-22
sesoon-21
Argentiina-24
tuljak-25

KONTAKT

ANETT KULBIN

Turundusjuht ja partnerid

Anett@nobenaps.ee

+372 553 63 99

INDREK JÕE

Müügijuht

Indrek@nobenaps.ee

+372 5649 5371

This post is also available in: English