Rabarberinaps kinkekarbis

rabarberkinkekarbisRabarberinaps on mahemärgiga tunnustatud maitsenaps, millele ei ole lisatud lõhna- ega värvaineid. Naturaalse rabarberi, eestimaise mee ja mahepiirituse kooslus annab napsule hapuka kuid värske rabarberise meki. Napsule ei lisata stabilisaatoreid, säilitus-, maitse-, lõhna- ega värvaineid.

Puhtus ja tasakaalukus maitsetes ning kauakestev järelmaik on saavutatud vaid toorainetele omaste maitse- ja lõhnaomadustega.

Rabarberinaps on võimalik pakendada ka lipikarpi.

Mustasõstra maitseviin kinkekarbis

karp_NN

Nobenaps sai endale külmade õhtute lähenedes ümber minimalistliku ja elegantse karbi, millega on äripartnereid, sõpru või lähedasi veelgi uhkem üllatada. Kingi kvaliteetseid maitseelamusi!

Nobenaps on mahemärgiga tunnustatud mustasõstra-piparmündi maheviin, mis on valminud vaid eestimaisest toorainest ning mille valmistamisel ei ole kasutatud säilitus-, lõhna-, ega värvaineid. Magustamiseks on joogile lisatud eestimaist mett.

Mustasõstra maitseviin on võimalik pakendada ka lipikarpi

Väike mustasõstra maitseviin ja raberberinaps kinkekarbis

Nobenaps on nüüd ka väikestes 100ml pudelites. Oleme ühte kinkekarpikokku pannud meie mõlemad tooted – mustasõstra maiteseviina & rabarberinapsu. Kinkekarp väikeste pudelitega annab suurepärase ülevaate meiepoolt pakutavatest maitseelamustest

Nobenaps 2x100ml & karp (1)

Mõlemad napsud sobivad suurepäraselt kokteilidesse kui ka pitsist nautimiseks.

Kõik meie tooted on mahemärgiga tunnustatud ja valminud vaid eestimaisest toorainest. Me ei kasuta säilitus-, lõhna-, ega värvaineid. Magustamiseks on jookidele lisatud eestimaist mett.

Koostöös Artisan Honey’ga

Nobenaps ja Artisan Honey kinkepakend I

IMG_8331 copy

Maitsestatud maheviin Nobenaps ja Artisan Honey on jõud ühendanud ning kombineerinud ühise kinkepakendi Nobenapsu esiktoote ja valikuga Artisan Honey populaarseimatest toodetest. Naturaalsest puidust käsitööna valminud disainpakend sisaldab endas musta- sõstra-piparmündi maheviina Nobenaps (500 ml, 38%) ning mustikamett, mee-soolapähkleid ja taimeteed Artisan Honeylt.

• Mustasõstra-piparmündi Nobenaps või Rabarberinaps (500 ml).

• Mesi mustikatega(200 g) – Naturaalne mustikapulber annab meele tumelilla värvuse ning kergelt hapuka, samas maheda maitse, tasakaalustades õrnalt mee magusust.

• Röstitud mee-soola pähklid – Krõmpsud röstitud pähklid hõrgu mee magususe ja ootamatu soolase maitsega. Koostisosad: Maapähkel, mandel, india pähkel, mesi 1,2%, sool 0,6%, päevalilleseemneõli.

• Taimetee(25 g) – mahedamaitseline ning oivaliselt lõhnav. Koostisosad: Must tee, kibuvits, saialilleõis, tondipea ürt ja õis, põldmarjaleht, kardemon, lagritsa- ja sigur uur, nelk, kaneelikoor, ingver.

Nobenaps ja Artisan Honey kinkepakend II

NN_AH_komplekt ilma paelata

Nobenaps disainis koostöös Artisan Honey’ga kingituse, mis on meelepärane nii äri- partneritele, sõpradele ja lähedastele. Kingituses on kombineeritud mustasõstra-piparmündi Nobenaps (500 ml, 38%), Artisan Honey Õiemesi ning glöggi maitseained. Kõiki komponente saab ka koos kasutada – näiteks lisades õunamahla, saab kingisaaja kodustest tingimustes maitsva kuuma joogi valmistada.

• Mustasõstra-piparmündi Nobenaps või Rabarberinaps (500 ml).

•Artisan Honey Õiemesi(430 g) on mõnusalt kreemjas 100% naturaalne Eesti mesi Pandivere kõrgustikult. Peamisteks korjetaimedeks kevadkuudel on pajud, vaher, võilill ning suvekuudel põdra- kanep, vaarikas, raps.

•Glöggi maitseaine(60 g) on Artisan Honey retseptile vastavalt kokku pandud unikaalne vürtside segu, mis muudab ükskõik millise kuuma jõulujoogi valmistamise imelihtsaks. Koostisosad: apelsinikoor, kaneel, nelk, täht- aniis, apteegitill, sidrunikoor, aniis, goji mari ja rukkilille õied.

 

Nobenaps ja Artisan Honey kinkepakend V

Glögi Nobenaps mesi pähklid maitseained (1)

Nobenaps ja Artisan Honey on uues kinkeapakendis kokku pannud alkoholivaba Glögi ja mustasõstra-piparmündi maitseviina. Lisaks sellele leiab karbist Artisan Honey Õiemesi, taimetee ja mee-soola pähklid.

• Mustasõstra-piparmündi Nobenaps (500 ml).

• Metsamarja-mee glögi (500 ml).
Glögi on võimalik asendada Nobenapsu Rabarberinapsuga

•Artisan Honey Õiemesi (430 g) on mõnusalt kreemjas 100% naturaalne Eesti mesi Pandivere kõrgustikult. Peamisteks korjetaimedeks kevadkuudel on pajud, vaher, võilill ning suvekuudel põdra- kanep, vaarikas, raps.

Õiemesi on võimalik asendada maitsestatud meega.

• Röstitud mee-soola pähklid (90g) – Krõmpsud röstitud pähklid hõrgu mee magususe ja ootamatu soolase maitsega. Koostisosad: Maapähkel, mandel, india pähkel, mesi 1,2%, sool 0,6%, päevalilleseemneõli.

 

Pakume ka erinevaid kingituste personaliseerimise võimalusi. Kirjuta meile oma soovist ja leiame Teile sobiva lahenduse.

Saada päring